Polska, 5 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:04:40
187303
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 5 marek polskich, 9.12.1916, Generał, biletów, seria B 1315666
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatne złamanie w pionie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 285 (R3), Miłczak 11b, Ros. 452b

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 222

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  190 zł