Polska, 100 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:03:40
187308
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 100 marek polskich, 9.12.1916, jenerał, seria A 257884
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane z naddarciami i małymi ubytkami, po gruntownej konserwacji
Literatura: Lucow 264 (R5), Miłczak 6a, Ros. 446.a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 233

1)  60 zł