Polska, trojak, 1622

Polska, trojak, 1622

Polska, trojak, 1622

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:42:00
181568
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1622, Kraków, SIG III w napisie na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wykruszenie na obrzeżu, patyna
Literatura: Iger K.23.1.a

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 265

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  14 zł
4)  12 zł