Polska, półgrosz, 1565

Polska, półgrosz, 1565

Polska, półgrosz, 1565

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:40:20
181557
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1565, Wilno, końcówki napisu L / LITV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna na monecie, niecentrycznie wybity
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA165-35

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 228

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  28 zł
4)  26 zł
5)  18 zł