Polska, odznaka oficerska 5. Pułku Lotniczego z Wilna - KOPIA, po 1936

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:14:40
187200
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka oficerska 5. Pułku Lotniczego z Wilna - KOPIA, po 1936, Krzyż z emaliowaną na niebiesko obwódką ramion wpisany w okrąg, na nim cyfra 5 i emaliowany na biało-czerwono samolot z 11 na ogonie, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, naskręta sygnowana A. NAGALISKI i SKA, WARSZAWA - BIELAŃSKA 16
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 35.6 mm, 17.44 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 250

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  50 zł