Niemcy, odznaka sportowa festiwal niemieckiej gimnastyki

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:14:00
187032
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, odznaka sportowa festiwal niemieckiej gimnastyki, wokoło napis Deutsches Turn- u. Sportfest / BRESLAU 1938; sygnowana na stronie odwrotnej ROB NEFF / BERLIN W 35
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: znal ∅ 41.1 mm, złamana zapinka

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 232

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  130 zł
5)  80 zł
6)  55 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł
10)  34 zł
11)  32 zł
12)  30 zł