Polska, medal wybity na 100. rocznicę śmierci księcia Józefa Poniatowskiego, 1913

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:12:40
187050
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal wybity na 100. rocznicę śmierci księcia Józefa Poniatowskiego, 1913, Aw: Popiersie na wprost z głową lekko zwróconą w prawo, wokoło BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW BOGU GO ODDAM, w polu KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI D 7 V 1763, na odcięciu sygnatura K. LASZCZKA 1913; Rw: W wieńcu dębowym herb Krakowa, wyżej data 19.X.1813 / 19.X.1913, medal projektu Konstantego Laszczki
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 49.2 mm, 48.41 g, punca - koniczynka na obrzeżu, pięknie zachowany i rzadki
Literatura: Strzałkowski 259 (R)

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 228

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  410 zł