Polska, medal wybity z okazji manewrów cesarskich w okolicy Lwowa w roku 1903; Aw:..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:11:40
187030
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal wybity z okazji manewrów cesarskich w okolicy Lwowa w roku 1903; Aw: popiersie Franciszka Józefa w prawo, Rw: napis po polsku i niemiecku: NA PAMIĄTKĘ WIELKICH MANEWRÓW CESARSKICH KONNICY KOŁO LWOWA I KOMARNA, WRZEŚNIA 1903
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz 30 mm, 12.52 g, piękna patyna, wyśmienicie zachowane

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 271

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  95 zł
4)  70 zł
5)  60 zł