Wielka Brytania, medal muzeum RAFu, 1976

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:10:40
187049
Opis: Wielka Brytania - Elżbieta II od 1952, medal muzeum RAFu, 1976, Aw: Popiersie marszałka Dowdinga, niżej lotnicy biegnący do spitfire'a, Rw: W wieńcu Air Chief Marshal / Sir Hugh Dowding / 1882–1970 / Battle of Britain / September 1940, na wieńcu wstęga na której OFFICIAL ROYAL AIR FORCE MUSEUM MEDAL, na obrzeżu punce srebra oraz UK 1068
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 44.4 mm, 36.09 g, bity stemplem lustrzanym

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 214

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  55 zł