Niemcy, medal Valentin Ernst Löscher - 50-lecie działalności, 1748

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Rozpoczęcie: 23-09-2019 18:00
Zakończenie: 03-10-2019 22:10:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:10:20
187228
Opis: Niemcy - Saksonia - Fryderyk August II 1733-1763, medal Valentin Ernst Löscher - 50-lecie działalności, 1748, Aw: Kaznodzieja klęczący przed drzwiami kościoła, nad drzwiami zegar słoneczny, wokoło napis, w odcinku u dołu AMOREM CORDIS IN AERE..., Rw: Postać z krzyżem skierowana ku pomnikowi teologa, powyżej napis, w odcinku u dołu QVINQVAGENARIVS IN OFFICIO...
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 41.5 mm, srebro 28.85 g, ładna patyna
Literatura: Slg. Merseburger 4535

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 207