Francja, medal wybity na pamiątkę śmierci i ponownego pochówku szczątków Napoleona w Paryżu, 1821-1840

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:09:40
187046
Opis: Francja - XIX wiek, medal wybity na pamiątkę śmierci i ponownego pochówku szczątków Napoleona w Paryżu, 1821-1840, Aw: Popiersie Napoleona w lewo, niżej sygnatura A.BOVY•, NAPOLEON - EMPEREUR, Rw: Widok grobu Napoleona, * MEMORIAL DE STE HÉLÈNE * 5 MAI MDCCCXXI • PARIS 15 DÉC. MDCCCXL
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 41.5 mm, 33.41 g, pięknie zachowany

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 321

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  200 zł
7)  180 zł