Francja, medal na pamiątkę pokoju w Tylży, 1807

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:09:20
187045
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, medal na pamiątkę pokoju w Tylży, 1807, Aw: Głowy Napoleona, Aleksandra I i Fryderyka Wilhelma III w prawo, niżej sygnatua ANDRIEU F. - DENON DIRT., NAPOLEON - ALEXANDRE I. - F. GUILLAUME III., Rw: Personifikacja Niemna opatra o dzban, na prawej dłoni trzyma budynek, u góry napis NIEMEN., w odcinku DENON D• - DROZ F, niżej PAX DE TILSIT / M•DCCC•VII•
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 40.8 mm, 37.31 g, rzadki, dotyczy historii Polski

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 421

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  480 zł
6)  390 zł
7)  320 zł
8)  310 zł