Francja, medal z suity historycznych medali autorstwa I. Mauger’a upamiętniający zawarcie Pokoju Westfalskiego w Munster, 1648

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:09:00
187044
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, medal z suity historycznych medali autorstwa I. Mauger’a upamiętniający zawarcie Pokoju Westfalskiego w Munster, 1648, Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura I•MAUGER•F•, LUD•XIIII•FR• ET NAV•REX CHRISTIANISS•, Rw: Stojąca Galia z gałązką oliwną i wagą w rekach wsparta o ołtarz ozdobiony kaduceuszem z dwoma rogami obfitości, napis LIBERTAS GERMANIAE•, w odcinku PAX MONASTER• / M•DC•XLVIII•
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 41.1 mm, 24.48 g.
Literatura: Dethlefs/Ordelheide 49, Le Maistre 105, Divo 28

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 293

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  100 zł