Węgry, denar, 1526 KB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Węgry, denar, 1526 KB

Węgry, denar, 1526 KB

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:08:20
186471
Opis: Węgry - Ludwik II Jagiellończyk 1516-1526, denar, 1526 KB, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Madonna z Dzieciątkiem, z boków K-B
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Huszár 841

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 174

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  36 zł