Niemcy, talar, 1849

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Niemcy, talar, 1849

Niemcy, talar, 1849

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:05:40
187225
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1849, Frankfurt, Johann Wolfgang von Goethe - 100. rocznica urodzin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: AKS 41, Dav. 646, Thun 137

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 293

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  600 zł