Niemcy, talar, 1646

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Niemcy, talar, 1646

Niemcy, talar, 1646

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 22:05:20
187226
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1646, Frankfurt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.66 g, lekko justowany, patyna
Literatura: Dav. 5295

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 254

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 650 zł
4)  1 550 zł