Polska, 5 groszy, 1927-1939

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 5 groszy, 1927-1939

Polska, 5 groszy, 1927-1939

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 21:37:20
187132
Opis: Polska - Kleck - 9. Batalion Korpusu Obrony Pogranicza, 5 groszy, 1927-1939
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, 15.6 mm, 1.44 g, ciemna patyna
Literatura: Bartoszewicki 227.1 (Rx) - c.a., Jakubowski 209.6 (R7b)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 318

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  48 zł