Polska, 1.000 złotych, 1987

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 1.000 złotych, 1987

Polska, 1.000 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 21:16:20
186755
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1987, Warszawa, Kazimierz III Wielki (1333-1370) /półpostać/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stempel lustrzany, moneta w czerwonym pudełku, nakład 2.520 sztuk, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz P489a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 194

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  60 zł