Polska, 1.000 złotych, 1982

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 1.000 złotych, 1982

Polska, 1.000 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 21:15:40
186753
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1982, Warszawa, Jan Paweł II /popiersie z krzyżem/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stempel lustrzany, moneta w czerwonym pudełku, nakład 10.020 sztuk, patyna przy obrzeżu
Literatura: Parchimowicz P477a

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 121

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  60 zł