Polska, 200 złotych, 1982

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 21:13:20
186746
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1982, Warszawa, Bolesław III Krzywousty (1102-1138) /półpostać/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stempel lustrzany, moneta w czerwonym pudełku, nakład 3.020 sztuk, patyna przy obrzeżu
Literatura: Parchimowicz P442a

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 295

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  165 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł