Polska, 100 złotych, 1982

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 100 złotych, 1982

Polska, 100 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 21:11:20
186740
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1982, Warszawa, Ochrona środowiska - Bociany, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stempel lustrzany, moneta w czerwonym pudełku, nakład 4.020 sztuk, patyna przy obrzeżu
Literatura: Parchimowicz P406a

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 298

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  95 zł
10)  90 zł