Polska, 100 złotych, 1977

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 21:10:40
186738
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1977, Warszawa, Ochrona środowiska - Żubr, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stempel lustrzany, moneta w czerwonym pudełku, nakład 5.395 sztuk, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz P367a

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł