Polska, 500 złotych, 1988

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 500 złotych, 1988

Polska, 500 złotych, 1988

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 21:09:20
186732
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1988, Warszawa, Jadwiga (1384–1399)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stempel lustrzany, moneta w niebieskim pudełku, nakład 8.000 sztuk, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 333

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 143

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł