Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:53:00
187188
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie tła z prawej strony szyi
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 247

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  195 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł