Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:52:20
187187
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 253

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł