Polska, dienieżka, 1861

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, dienieżka, 1861

Polska, dienieżka, 1861

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:50:40
187113
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, dienieżka, 1861, Warszawa
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 492, Brekke 52, H-Cz. 6081, Plage 527

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 310

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  48 zł