Polska, 1 grosz, 1839 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, 1 grosz, 1839 MW

Polska, 1 grosz, 1839 MW

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:49:00
187249
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835, 1 grosz, 1839 MW, Warszawa, bez kropki po słowie GROSZ i bez kropki po dacie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rysa na rewersie, delikatna patyna, bardzo ładna moneta
Literatura: Bitkin 1225, Plage 254

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 351

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  500 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  310 zł
9)  300 zł
10)  220 zł
11)  200 zł
12)  200 zł