Polska, trojak, 1593

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:40:40
187668
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1593, Wilno
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Iger V.93.1.b, Ivanauskas 5SV31-15

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 354

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  210 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  130 zł
11)  110 zł
12)  95 zł
13)  90 zł