Polska, półgrosz, 1558

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, półgrosz, 1558

Polska, półgrosz, 1558

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:23:20
187232
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1558, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA84-24

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 190

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  36 zł