Polska, półgrosz koronny, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:16:40
187229
Opis: Polska - Aleksander Jagiellończyk 1501-1506, półgrosz koronny, bez daty, Kraków
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, miejscowy blask menniczy, podwójne bicie
Literatura: Frynas P.20.2, Gum.H. 469, Kop. 389

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 192

1)  32 zł
2)  30 zł