Polska, szeląg, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:15:00
186251
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, bez daty, Elbląg, Aw: Na tarczy Orzeł w koronie, wokoło ★ KASIMIRVS : R : POLONI, Rw: Herb Elbląga, wokoło ✚ MONETA : CIVIT : ELVI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.35 g, ciemna patyna
Literatura: CNCE 50 (R2), Frynas P.18.6, Kop. 7063 (R2), Pfau 50

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 120

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  90 zł