Polska, kwartnik ruski, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:14:20
186608
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, kwartnik ruski, bez daty, Aw: Ukoronowana litera L, w polu kulki, legenda Rw: Lew w lewo, ...RVSSIE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.09 g, patyna
Literatura: Gum.H. 380, Gum.P. 489, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5), Крижанивский 4б

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 96

1)  65 zł
2)  60 zł