Polska, kwartnik ruski, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:14:00
186606
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.07 g, patyna
Literatura: Gum.H. 380, Gum.P. 489, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5), Крижанивский 4б

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 160

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  75 zł