Polska, denar, 1157-1166

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Polska, denar, 1157-1166

Polska, denar, 1157-1166

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:13:20
181909
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar, 1157-1166, Aw: Cesarz Fryderyk Barbarossa siedzący na tronie, trzymający w prawej ręce jabłko panowania a w lewej berło liliowate, z boków dwa łuki, w każdym z nich kulka, Rw: Napis BOL / EZL / AVS w trzech wersach przedzielonych liniami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.34 g, złotawa patyna
Literatura: Frynas P.8.4 (R), Gum.H. 89, Kop. 58 (R5), Str. 55, Such. XX/2

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 258

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  310 zł