Polska, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:13:00
181876
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138, Kraków lub Gniezno, Św. Wojciech stojący na wprost, z głową skierowaną w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawa ręka uniesiona w geście opieki nad klękającym księciem, wkoło + ZV... - BLEIZLAV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.60 g
Literatura: Frynas P.6.6 , Kop. 47 (R4), Such. XI/XII w. XV/2, GumH. 81, GumP. 58, Str. tabl. XIII, Nakielski (Brakteaty Bolesława III Krzyw

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 372

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  600 zł