Węgry, pieniądz miedziany, 1172-1182

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:09:40
186703
Opis: Węgry - Bela III 1172-1196, pieniądz miedziany, 1172-1182, Aw: Para królewska siedząca na tronach na wprost, po bokach REX BELA i REX STS; Rw: Matka Boska siedząca na wprost, trzymająca włócznię, po bokach SANCTA MARIA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 27.3 mm, 2.94 g, bardzo ładnie zachowana moneta, delikatna patyna
Literatura: Huszár 72, Frynas H.15.24

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 132

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  65 zł