Czechy, denar, 1050-1055

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia
Czechy, denar, 1050-1055

Czechy, denar, 1050-1055

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:09:00
187079
Opis: Czechy - Brzetysław I 1037-1055, denar, 1050-1055, Praga, Aw: Popiersie władcy na wprost, BRACIZLΛVS DVX; Rw: Popiersie z krzyżem w prawo, WEИCEZLΛVS SCS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.7 mm, 0.96 g, gięty, patyna
Literatura: Šmerda 153, Cach 322

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 263

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  155 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  85 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł