Anglia, pens - denar, 1279-1307

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:08:20
187041
Opis: Anglia - Edward I 1272-1307, pens - denar, 1279-1307, Newcastle, Aw: Ukoronowane popiersie na wprost, + EDWR'ANGL'...., Rw: Krzyż grecki, w kątach po trzy kulki, VILL-NOVI-CAS-TRI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.4 mm, 1.24 g, patyna
Literatura: S. 1428

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 165

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  60 zł