Anglia, pens - denar, bez daty (1300-1302)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:08:00
187038
Opis: Anglia - Edward I 1272-1307, pens - denar, bez daty (1300-1302), Londyn, Aw: Głowa w koronie na wprost, + EDWAR R ANGL DN HYB, Rw: Krzyż, w kątach po trzy kulki, CIVI-TAS-LON-DON
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.7 mm, 1.36 g, patyna
Literatura: N. 1037, S. 1409B

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 216

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  220 zł
4)  130 zł
5)  120 zł