Anglia, pens - denar, 1247-1272

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:07:40
187039
Opis: Anglia - Henryk III 1216-1272, pens - denar, 1247-1272, Londyn, mincerz Hunfrei (?), Aw: Głowa w koronie na wprost, HENRICVS REX..., Rw: Dwunitkowy krzyż, w kątach po trzy kulki, HEI-RIO-NLV-///
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.5 mm, 1.43 g, patyna
Literatura: S. 1364

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 235

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  185 zł
4)  185 zł
5)  125 zł
6)  120 zł