Anglia, pens - denar, bez daty (1205-1210)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:07:20
187037
Opis: Anglia - Jan 1199-1216, pens - denar, bez daty (1205-1210), Canterbury, mincerz Arnaud, Aw: Głowa na wprost, HENRICVS R\E\, Rw: Dwunitkowy krzyż, w każdym kącie X złożone z czterech połączonych kulek, + ARNAVO•ON•CA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.1 mm, 1.32 g, patyna
Literatura: N. 970, S. 1351

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 181

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  220 zł
5)  160 zł
6)  135 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł