Bizancjum, follis, 596/597 (14 rok panowania)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:07:00
187043
Opis: Bizancjum - Maurycy Tyberiusz 582-602, follis, 596/597 (14 rok panowania), Theopolis (Antiochia), Aw: Popiersie władcy na wprost, D N MAЧTI - CN P AЧG, Rw: Litera M, pod nią litera Γ (znak oficyny), po bokach ANNO i X IIII, w odcinku THEЧP'
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.3 mm, 11.86 g, patyna
Literatura: Sear 533

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 374

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł