Grecja i posthellenistyczne, drachma, V w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:06:40
187086
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Parion, drachma, V w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost, Rw: Kwadrat incusum z krzyżem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.1 mm, 3.33 g
Literatura: SNG Cop. 256, SNG France 1343

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł