Grecja i posthellenistyczne, obol?, VI w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:06:00
187090
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Kyzikos, obol?, VI w. pne, Aw: Głowa tuńczyka w lewo, Rw: Kwadrat incusum
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 7.7 mm, 0.65 g
Literatura: SNG von Aulock 7323

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 273

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  30 zł