Celtowie, quinar typu büschel, I w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2019 20:03:20
187082
Opis: Celtowie, quinar typu büschel, I w. pne, Aw: Kulki, wokół których ornament z łuków, Rw: Koń w lewo, wokół ornament z kulek, pierścieni i kresek
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.8 mm, 1.82 g, moneta plemienia Vindelici, zamieszkującego tereny dzisiejszej Bawarii
Literatura: Slg. Lanz 1042 var.

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 172

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  280 zł
4)  210 zł
5)  185 zł