Rumunia, Order Korony Rumunii V klasy, 1932-1947

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:27:20
186667
Opis: Rumunia, Order Korony Rumunii V klasy, 1932-1947, Czerwony krzyż maltański z emaliowanymi na biało bordiurami, w kątach krzyża korony, w medalionie monogram Karola I wokół którego PRIN NOI INSINE - 14 MARTIE 1881, na stronie odwrotnej 10 MAIU wokół którego 1866 * 1877 * 1881 *, order mocowany na wstążkę
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 49.9 x 50.9 mm, 28.12 g, medalion na stronie odwronej lekko przekręcony
Literatura: Barac 296

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 561

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  155 zł
4)  150 zł