Austria, odznaczenie prywatne, koniec XIX w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:26:40
186668
Opis: Austria, odznaczenie prywatne, koniec XIX w., Krzyż z emaliowanymi na czarno ramionami, w medalionie herb w wieńcu, na stronie odwrotnej, na białym tle, 1849 ,na krzyżu korona, do której przymocowane oczko do wstążki, na oczku punce srebra
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 37.6 x 58.8 mm, 15.31 g, uzupełnienia emalii, odznaczenie przerobione z austriackiego Krzyża Zasługi Cywilnej

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 288

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  60 zł