Polska, medal Grunwald 1410, 1986

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:24:40
187069
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Grunwald 1410, 1986, Warszawa, Aw: Głowa Władysława Jagiełły w prawo, w dolnej części sygnatura PTAiN 1986, przed głową Orzeł i Pogoń, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO - GRUNWALD 1410, Rw: Na pobojowisku rycerz na koniu, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak patynowany, 70 mm, 145.35 g, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Paszkowycz 9/86

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 259

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł