Polska, medal z Joachimem Lelewelem, 1980 (?)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:23:40
187065
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal z Joachimem Lelewelem, 1980 (?), Aw: Głowa Joachima Lelewela w prawo, z boków 1786 / 1861 i JOACHIM / LELEWEL, Rw: WIELKI / PATRIOTA..., POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE I NUMIZMATYCZNE - SEKCJA NUMIZMATYCZNA W ŁODZI, projektu J. Jarnuszkiewicza (ale bez sygnatury)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.8 mm, 163.36 g, nakład 500 sztuk
Literatura: Paszkowycz 49/80

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 193

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  42 zł