Polska, medal VIII wieków monety pomorskiej, 1971

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:23:00
187071
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal VIII wieków monety pomorskiej, 1971, Aw: Gryf z lewo, VIII / WIE- / KÓW / MONE- / TY PO / MOR- / SKIEJ / SZCZE- / CIN / 1971, Rw: Półpostać w lewo, + •M.CASEMARBVCVZLAVS (wizerunek monety), na obrzeżu punca W.KORSKI, medal projektu Witolda Korskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 65.2 mm, 90.23 g

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 197

1)  100 zł